Son Haberler
Anasayfa / Genel / Bikinili Eda Taşpınar Resimleri

Bikinili Eda Taşpınar Resimleri

İconcan Eda Taşpınar ın ilk önce o güzel fiziği :)  birbirinden güzel bikinileri,takılar,terlikleri,sandaletleri  herşeyiyle bir olay yaratıyor.

şimdi sizlere Eda Taşpınarın Bikinili fotoğraflarını paylaşıyorum.

Daha önceden Rihanna da gördüğümüz kaplan desenli siyah mayo Eda taşpınar’ın üzerinde :)

Ayrıca Beyaz bikilini olan resminde de photoshoplu olduğu idda edildi.Karın kasları çok belirgin.Fizik çok mükemmel olunca :) karın kasları kaldı tek.Millet selülitlerini,kilolarını yok eder photoshopla :) Eda da Karın kaslarını :):)

 

Şu sayfamıza göz atın Taken 2 Fragman İzle başlıklı yazımızda Liam Neeson istanbulda, taken ve taken afişi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar

  • seda bakan bikinili
  • eda tapnar resimleri
  • eda taşpınar resimleri
  • eda taşpınar kırmızı mayo
  • eda taşpınar mayo

Hakkında admin

Saygı değer ziyaretçilerimiz, Sitemizin temel amacı bilgi ve haber paylaşımı sağlamaktır. Dijitalize.net ekibi olarak temel misyonumuz her zaman kaliteli bilgiler içeren bir site olabilmektir. Sizde değerleri yorumlarınızla her sayfamıza katkıda bulunabilir, görüş ve düşüncelerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">