s

Çizmeli Kedi Film Konusu

0

Çizmeli kedi film resimleri

Çizmeli Kedi Yumurta Resmi

Herşey sihirli fasulyeler ile başlar. Çizmeli Kedi ve en yakın arkadaşı Yumurta hayatları boyunca sihirli fasulyeleri ararlar. Günün birinde sihirli fasulyeyi bulduktan sonra sihirli fasulye ile gökyüzüne altın yumurtlayan kuşa ulaşmanın hesabı yapıyorlardır. Geçen zamanda işler umdukları şekilde gitmez ve yolları ayrılır. Yıllar sonra yolları tekrar kesişir ve macera başlar.

Çizmeli Kedi son zamanlarda izlemiş olduğum en iyi animasyon filmlerinden birisi. Kesinlikle izleminizi tavsiye ediyoruz. Filmi sinemada izleyebilirsiniz kesinlikle filme vereceğiniz para değecektir. Animasyon filmlerini çok seven biri olarak Çizmeli Kedi filmini çok beğendim. Son söyleyeceğim çok önemli filmin türkçe seslendirmesi hiç iyi olmamış filmi altyazılı izlemenizi tavsiye ediyorum. Orjinal seslendirmesi gerçekten harika.

Çizmeli Kedi Film Afişi

Bir önceki yazımız olan Rihanna Dinle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share.

About Author

Saygı değer ziyaretçilerimiz, Sitemizin temel amacı bilgi ve haber paylaşımı sağlamaktır. Dijitalize.net ekibi olarak temel misyonumuz her zaman kaliteli bilgiler içeren bir site olabilmektir. Sizde değerleri yorumlarınızla her sayfamıza katkıda bulunabilir, görüş ve düşüncelerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Leave A Reply