s

İyi Bir Hakkımızda Yazısı Nasıl Yazılır ?

0

Hakkımızda yazısı web sitenizin en önemli sayfalarından birisidir. Hakkımızda sayfası sayesinde ziyaretçileriniz ve müşterileriniz firmanızı ve sizi daha iyi tanıyacaktır. Genel olarak web sitelerinde standart sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfalar genel olarak Ana Sayfa, Ürünler, Hakkımızda, Galeri ve İletişim başlıklarından oluşmaktadır. Biz bu yazımızda bir web sitesine hakkımızda yazısı yazma için dikkat etmemiz gerekenleri maddeler halinde sıralayacağız.

İyi Bir Hakkımızda Yazısı Nasıl Yazılır ?

  • Hakkımızda Yazısında mutlaka firmanızın kuruluş tarihi bulumalıdır.
  • Hakkımızda sayfanızda firma sahipleri isimleri ve mümkünse resimleri bulunmadır. Firma sahibi hakkında bilgiler ziyeretçilerin siteniz hakkında güvenini sağlamlaştıracaktır.
  • Hakkımızda sayfanızda firma telefon numaranız ve adresiniz olmamalıdır. Hakkımızda sayfanız üzerinden iletişim sayfanıza bir link oluşturabilirsiniz.
  • Hakkımızda sayfanıza firma logosunu ekleyebilirsiniz.

Şu sayfamıza göz atın Cem Yılmaz Ahu Yağtu Çiftinin Bebekleri başlıklı yazımızda ahu yağtu, cem yılmaz ahu yağtu çiftinin bebekleri ve cem yılmazın bebeği hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Share.

About Author

Saygı değer ziyaretçilerimiz, Sitemizin temel amacı bilgi ve haber paylaşımı sağlamaktır. Dijitalize.net ekibi olarak temel misyonumuz her zaman kaliteli bilgiler içeren bir site olabilmektir. Sizde değerleri yorumlarınızla her sayfamıza katkıda bulunabilir, görüş ve düşüncelerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Leave A Reply